KONST / Litografier / Färglitografi 16218044
nr 1621 8044
Lennart Rosensohn
(1918-1994), Sverige
Signerad, numrerad 49/150. Färglitografi, bildmått: 23x31cm, yttermått inklusive ram: 41x47cm
Lennart Rosensohn, född 1918 i Malmö, död 1994, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:55:40
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Rosensohn
Läs mer om Lennart Rosensohn